EN

Katılımcılar

Ülkeler

AD SOYAD ÜNVAN ÜLKE
Said YOUSUF HALEM Yüksek Mahkeme Başkanı Afganistan
Sayed Aemal JALAL Yüksek Mahkeme Başkanı Asistanı Afganistan
Ajmal ANDIWAL Çevirmen, Yüksek Mahkeme Afganistan
Jeffrey APPERSON Devlet Mahkemeleri Ulusal Merkezi Başkan Yardımcısı Amerika Birleşik Devletleri
Richard G. STEARNS Üye, Amerika Birleşik Devletleri Uluslararası Yargı İlişikileri Yargı Konferansı Komitesi Amerika Birleşik Devletleri
John DOWD Yeni Güney Galler Yüksek Mahkeme Yargıcı Avustralya
Gerhard KURAS Yüksek Mahkeme 8. Ceza Dairesi Başkanı Avusturya
Ramiz RZAYEV Yüksek Mahkeme Başkanı Azerbaycan
Farid MADATLI Yüksek Mahkeme Uluslararası İlişkiler Departmanı Başkanı Azerbaycan
Syed Mahmud HOSSAIN Yüksek Mahkeme Başkanı Bangladeş
Lady Samina KHALEQUE Avukat Bangladeş
Md Zakir HOSSAIN Kıdemli Bölge Mahkemesi Yargcıcı, Yüksek Mahkeme Bangladeş
Ria MORTIER Başsavcıvekili, Yüksek Mahkeme Belçika
Kenneth A. BENJAMIN Yüksek Mahkeme Başkanı Beliz
Essaid SAADAOUI Ticaret Dairesi Başkanı, Yargıtay Fas
Malika Ibnou ZAHIR İş ve Sosyal Güvenlik Dairesi Başkanı, Yargıtay Fas
Vasil ROINISHVILI Başkanvekili, Yüksek Mahkeme Gürcistan
Arun MISHRA Yüksek Yargıç, Yüksek Mahkeme Hindistan
Peter CHARLETON Yüksek Yargıç, Yüksek Mahkeme İrlanda
Sandra OXNER Kurucu Başkan, Milletler Topluluğu Yargı Eğitimi Enstitüsü Kanada
Masoud Mohamed ALAMERI Yargıtay, Yüksek Yargı Konseyi Başkanı Katar
Ahmad ALKUWARI Yüksek Yargı Konseyi Başkanlığı Müsteşar Yardımcısı Katar
Omar GANIM MOHAMED Uluslararası İşbirliği Birimi Direktörü, Yüksek Yargı Konseyi Katar
Mohammad ALMALKI Takip ve İşbirliği Birimi Direktörü, Yüksek Yargı Konseyi Başkanlığı Katar
Madiyar BALKEN Hâkim, Yüksek Mahkeme Kazakistan
Enock Chacha MWITA Yüksek Yargıç, Yüksek Mahkeme Kenya
Melis TAGAEV Issyk-Kul Bölge Mahkemesi Başkanı Kırgızistan
Maricela Sosa RAVELO Başkanvekili, Yüksek Halk Mahkemesi Küba
Jean Daoud FAHED Yargıtay Birinci Başkanı Lübnan
Atartsetseg LKHUNDEV Yüksek Yargıç, Yüksek Mahkeme Moğolistan
Myint THEIN Yüksek Yargıç, Magwe Bölgesi Yüksek Mahkemesi Myanmar
Anil Kumar SINHA Yüksek Yargıç, Yüksek Mahkeme Nepal
Kashim ZANNAH Borno Eyaleti Yüksek Mahkeme Başkanı ve Ulusal Yargı Konseyi Bilgi Teknolojileri Politikaları Komitesi Başkanı Nijerya
Mumin Karimoviç ASTANOV Yüksek Mahkeme İdari İşler Başkan Yardımcısı Özbekistan
Shiranee Hesta TILAKAWARDANE Yüksek Yargıç, Yüksek Mahkeme Sri Lanka
Haider Ahmad DAFFALLA Yüksek Mahkeme Başkanı Sudan
Mohamed Ahmed Ibrahim HUSSEIN Yüksek Yargıç, Yüksek Mahkeme Sudan
Badereldien Mohamed Ahmed NIMIR Yüksek Yargıç, Yüksek Mahkeme Başkanlığı Direktör Yardımcısı Sudan
Mamoun Ibrahim Alsharief ADAM Yüksek Mahkeme Başkanı'nın Protokol Tercümanı, Yüksek Mahkeme Başkanlığı İdare Ofisi ve Protokol Sudan
Gulzor Muhabbat MAMADKARIM Yargıç, Anayasa Mahkemesi Tacikistan
Slaikate WATTANAPAN Başkanvekili, Yüksek Mahkeme Tayland
Komtharnongchai CHIPHAIROJN Müsteşar Yardımcısı, Yüksek Mahkeme Tayland
Engin YILDIRIM Başkanvekili, Anayasa Mahkemesi Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Mahkemesi
Zerrin GÜNGÖR Danıştay Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Danıştay Başkanlığı
Maikel Jose MORENO PEREZ Yüksek Adalet Divanı Başkanı Venezuela
Jaiber Isaac NÚÑEZ JIMÉNEZ Başkanın Hukuk Danışmanı, Yüksek Adalet Divanı Venezuela
Julio César ZAMORA Bilgi ve İletişim Dairesi Başkanı, Yüksek Adalet Divanı Venezuela
Yoheli Camila ANZOLA Başkanın Kişisel Yardımcısı, Yüksek Adalet Divanı Venezuela
Yesenia PÉREZ Görsel İşitsel Koordinatör, Yüksek Adalet Divanı Venezuela
Fulya Ozlem DASHAN Başkanın Resmi Tercümanı, Supreme Court of Justice Venezuela

Uluslararası Organizasyonlar

AD SOYAD ÜNVAN ORGANİZASYON
Sophio GELASHVILI Adalet Sektörü Reform Birimi Başkanı Avrupa Konseyi
Michael INGLEDOW Avrupa Konseyi Ankara Program Ofisi Başkanı Avrupa Konseyi
Liviana ZORZI Program Görevlisi, Yönetişim ve Barış İnşası Ekibi, Bangkok Bölge Merkezi Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP)
Nihal JAYAWICKRAMA Koordinatör, BM Yargıda Dürüstlük Grubu Birleşmiş Milletler Yargıda Dürüstlük Grubu

Büyükelçilikler

AD SOYAD ÜNVAN ÜLKE
M. Allama SIDDIKI Büyükelçi Bangladeş
Mohammad Monirul ISLAM Başkonsolos Bangladeş
Mahabubur RAHMAN Başkonsolos Yardımcısı Bangladeş
Alp Arslan MCKINLEY Protokol Koordinatorü Bangladeş
Luis Alberto AMOROS NUNEZ Büyükelçi Küba
Mounir ANOUTI Başkonsolos Lübnan
Tatiana Lucia ZAPATA BRACHO Konsolos Venezuela

Ev Sahibi Kurumlar

AD SOYAD ÜNVAN KURUM
İsmail Rüştü CİRİT Yargıtay Birinci Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Mehmet AKARCA Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Abdulhalik YILDIZ Yargıtay Birinci Başkanvekili Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Ahmet ÖZGAN Yargıtay 11.Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Hüseyin EKEN Yargıtay 11. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Erdoğan BUYURGAN Yargıtay 5. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
H.Nesrin YILMAZCAN Yargıtay 14. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Muammer ÖZTÜRK Yargıtay 15. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Ömer Uğur GENÇCAN Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
A.Şahabettin SERTKAYA Yargıtay 17. Hukuk Dairesi.Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Erkan ÖZTÜRK Yargıtay 6. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
İbrahim ŞAHBAZ Yargıtay 4. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Haydar METİNER Yargıtay 8. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Sadık DEMİRCİOĞLU Yargıtay 4. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Ramazan ÖZKEPİR Yargıtay 19. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Ali Seçkin TOGAY Yargıtay 1. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
İlmettin KÖKLÜ Yargıtay 20. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Mustafa ŞAHİN Yargıtay 1. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Methiye Şebnem GÜNAYDIN Yargıtay 3. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Hüsnü UĞURLU Yargıtay 10. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Mehmet ÇAMUR Yargıtay 9. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Fahri AKÇİN Yargıtay 8. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Mete DUMAN Yargıtay 3. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Mehmet BERBER Yargıtay 15. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Şakir AKTI Yargıtay 5. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Faruk GÖK Yargıtay 23. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Burhan KARALOĞLU Yargıtay 9. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Vuslat DİRİM Yargıtay 13. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Ahmet ER Yargıtay 12. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Mustafa DEMİRDAĞ Yargıtay 14. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Mustafa Kemal SEMERCİOĞLU Yargıtay 17. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Halil ÖZDEMİR Yargıtay 10. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Seracettin GÖKTAŞ Yargıtay 22. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Eyüp YEŞİL Yargıtay 16. Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Ali Selman ERKUŞ Yargıtay 13. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Ayhan TUNCAL Yargıtay 12. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Mehmet Bülent SELÇUK Yargıtay 19. Hukuk Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Haydar Sami KUZU Yargıtay 2.Ceza Dairesi Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Mustafa SALDIRIM Yargıtay Genel Sekreter Yardımcısı Türkiye Cumhuriyeti Yargıtay Başkanlığı
Irena VOJÁČKOVÁ-SOLLORANO UNDP Mukim Temsilci Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ofisi
Sukhrob KHOJIMATOV UNDP Ülke Direktörü Yardımcısı Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ofisi
Seher ALACACI UNDP Temsilci Yardımcısı (Program) Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ofisi
Sezin ÜSKENT UNDP Kapsayıcı ve Demokratik Yönetişim Portföy Yöneticisi Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ofisi